Wypoczynek nad morzem: miejsce idealne na romantyczny weekend

Polskie wybrzeże ma naprawdę wiele do zaoferowania. Nie brakuje tu miejsc, które idealnie nadają się na romantyczny weekend we dwoje. Prym, jeśli o to chodzi wiedzie oczywiście Gdańsk, w którym nie brakuje romantycznych zakątków. Gdzie udać się w Gdańsku, spędzając w nim weekend ze swoją drugą połówką?

Noclegi nad Morzem Bałtyckim

Decydując się na romantyczny weekend w Gdańsku, trzeba zatroszczyć się o miejsca noclegowe. Noclegi nad Morzem Bałtyckim znajdziemy w tym mieście bez problemu. Do wyboru mamy zarówno prywatne kwatery, jak i wiele hoteli stojących na naprawdę wysokim poziomie. Noclegi nad Morzem Bałtyckim w Gdańsku to różny zakres cen, ale również różny standard.

Góra Gradowa

Jeśli nasza druga połówka uwielbia piesze wycieczki, Góra Gradowa będzie doskonałym miejscem. Warto udać się tutaj po zmroku. Z góry rozpościera się wspaniała panorama miasta. Warto dodać, że to jedno z bardziej popularnych wśród Gdańszczan miejsc na ślubne sesje plenerowe.

Teatr Wybrzeże na Targu Węglowym

Jeśli mamy czas, warto udać się na spektakl do Teatru Wybrzeże. To najbardziej znany teatr nie tylko w Gdańsku, ale w całym Trójmieście. Wieczór w teatrze to doskonała propozycja dla tych, którym zależy na naprawdę romantycznym wieczorze we dwoje.

Gdańsk ma mnóstwo miejsc, w które można udać się z drugą połówką. Te wymienione to jedynie niewielka część tego, co możemy znaleźć w stolicy Pomorza. Wspomnieć wystarczy jeszcze chociażby słynną Starówkę, na której panuje wymarzony klimat na romantyczny spacer.

Wypoczynek nad morzem: miejsce idealne na romantyczny weekend
4.8 (95%) 8 głosów

Powiązane wpisy