Łeba: idealne miejsce na rodzinny wyjazd nad morze

Polskie morze cieszy się ogromną popularnością. Przyciąga nie tylko latem, ale również podczas innych pór roku. Jeśli nad morze wybieramy się z dziećmi, miejscem idealnym wydaje się być Łeba. Nikt nie będzie się tutaj nudził, a znalezienie noclegu również nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Noclegi nad Morzem Bałtyckim

Decydując się na rodzinny wypad do Łeby, nie będziemy mieli żadnych problemów, aby znaleźć noclegi nad Morzem Bałtyckim. Noclegi nad Morzem Bałtyckim w Łebie oferują zarówno prywatne kwatery, jak i hotele. Jeśli chcemy zaoszczędzić, możemy zdecydować się na prywatną kwaterę. Ci, którzy nie muszą liczyć się z wydatkami mogą postawić na stojący na wysokim poziomie hotel.

Co robić w Łebie?

Największą atrakcją są oczywiście ruchome wydmy, które znajdziemy w Słowińskim Parku Narodowym. Z pewnością miejsce to spodoba się każdemu dziecku. Taka ilość piasku potrafi bowiem zaskoczyć. UWAGA: spacerując, należy pilnować, aby dzieci nie przekraczały specjalnych taśm. Jest to teren, po którym nie wolno chodzi: obejmuje on ochronę ścisłą.

Dzieciom spodoba się również Łeba Park, czyli park dinozaurów. Założony na terenie o powierzchni ponad dwudziestu hektarów przedstawia blisko sto dinozaurów prawdziwej wielkości. W parku znajduje się również mino zoo, w którym dzieci mogą własnoręcznie nakarmić rozmaite zwierzątka. To ogromna atrakcja zwłaszcza dla młodszych dzieci.

Łeba ma naprawdę wiele do zaoferowania. Wymienione atrakcje to jedynie niewielka część tego, co można w niej znaleźć.

Łeba: idealne miejsce na rodzinny wyjazd nad morze
5 (100%) 8 głosów

Powiązane wpisy